15 листопада 2017 року у місті Києві за погодженням заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Тітарчука Михайла Івановича, було підписано Меморандум про партнерство та співробітництво між УКРАЇНСЬКИМ ІНСТИТУТОМ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ  та ВИЩОЮ РАДОЮ ЮРИСТІВ УКРАЇНИ

Метою Меморандуму є консолідація зусиль для забезпеченні та вдосконаленні системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні, як важливої складової процесу Євроінтеграції.

Нагадуємо, що Державне підприємство «ІНСТИТУТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ» виконує функції Міжнародного пошукового органу та Органу міжнародної попередньої експертизи відповідно до Договору про патентну кооперацію.

Сторони домовилися після узгодження пріоритетних напрямків співпраці і затвердження спільного плану дій разом проводити навчальні та консультативні заходи, які спрямовані на підвищення обізнаності і професійної кваліфікації усіх бажаючих в тому числі винахідників, авторів промислових зразків, корисних моделей, юристів, патентних повірених, адвокатів а також інших учасників сфери інтелектуальної власності.

Звертаємо Вашу увагу на те, що у ВИЩІЙ РАДІ ЮРИСТІВ УКРАЇНИ діє центр правової допомоги, у якому ви можете отримати юридичну консультацію  щодо захисту права інтелектуальної власності. Для запису на консультацію телефонуйте за номером (044) 278 87 36