Хто ми такі і для чого нас було створено

ВРЮУ надає доступ до інформації про найманих працівників урядовим організаціям,  реєстраційним органам, навчальним закладам та компаніям. 

Ми проводимо перевірку:

  • виданих ліцензій;
  • імміграційного статусу;
  • трудової кваліфікації;
  • виданих документів.

Ми працюємо безпосередньо з оригінальними джерелами, незалежно від потенційної мови, регіону чи країни.

Для чого це потрібно?

Для підтвердження точності та достовірності академічних, професійних та юридичних даних, поданих заявниками.

Що Ви повинні очікувати від професіонала, який зареєстрований у ВРЮУ

Наші юристи нададуть Вам консультацію та правову допомогу з питань освіти, науки, праці та працевлаштування. До нас можно звертатися щодо професійної міграції та імміграції.

Правова основа

Конституція України, закони України, постанови Верховної Ради України, акти Президента України та Кабінету Міністрів України, інші акти законодавства, Положення про Міністерство юстиції України, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 02 липня 2014 року № 228 (зі змінами), накази Міністерства юстиції України, Рішення Конференції Ради (ВРЮ), Статут  із змінами і доповненнями від 2016 року тощо.

Всеукраїнська Вища Рада юристів  включена до  складу  Громадської Ради при Міністерстві юстиції України,  згідно з Наказом Міністерства юстиції України від 17 жовтня 2017 року, № 3870/7.

Громадська Рада при Міністерстві юстиції України є консультативно-дорадчим органом, утвореним для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики.