Послуга включає:
– професійна консультація фахівця;
– підготовка повного пакету документів;

– нотаріальний супровід;
– сплата державного мита, зборів, платежів;
– проведення безпосередніх робіт пов’язаних з наданням послуги.

International Standard Serial Number – ISSN – міжнародний стандартний серійний номер, який присвоюється періодичним виданням незалежно від держави, в якому вони випускаються. Номер складається власне з абревіатури та восьми цифр, які розділені дефісом. Присвоюється друкованим виданням, а також електронним (розміщуються в Інтернеті, на компакт-дисках або мікроносіях).

Серійний номер присвоює Центр ISSN. Це міжнародна установа з офісом в Парижі, в Україні офіційного представництва немає. Ви можете довірити цю послугу співробітникам Всеукраїнської Вищої Ради Юристів. Ми надаємо допомогу в отриманні штрих-коду на основі ISSN.

У деяких країнах ISSN привласнюється в обов’язковому порядку будь-якій періодиці. В Україні серійний номер зобов’язані мати тільки наукові спеціалізовані видання, інші ідентифікуються за бажанням видавця. Серійний номер присвоюється один раз одному найменуванню (для кожного випуску окремий номер не потрібен) друкованого або електронного журналу і не змінюється протягом існування видання. ISSN може бути змінений тільки при зміні назви. Зміна видавництва, що випускає журнал, розташування редакції, періодичності не є підставою для присвоєння іншого ISSN. 

Якщо одне й те ж видання з одноковою назвою видається в різних версіях, друкованій та електронній, кожній з них присвоюється свій ISSN. Міжнародний ідентифікатор в друкованих виданнях розміщується в верхньому лівому кутку другої сторінки обкладинки, часто також в колонтитулах, в інтернет-ЗМІ – поруч з назвою, на домашній сторінці. Якщо випуск видання записаний на диск – на його поверхні або обкладинці. Особливий порядок отримання ISSN передбачений для нових видань. Для цього реєстратору відправляють зразок макета журналу або обкладинки, а також сторінки, де надається інформація про видавця – його найменування, місце розташування, реєстраційні дані. 

Після виходу першого номера відправляється його готовий макет, серійний номер присвоюється остаточно. 

Як ми працюємо? Ви залишаєте заявку на присвоєння ISSN шляхом зв’язку поштою або телефоном, надаєте інформацію про видання та видавця. Ми ж, у свою чергу, отримуємо номер і відправляємо його вам. Терміни отримання ISSN залежать від часу підтвердження платежу, а також розгляду заявки представниками центру. Хочете замовити послугу? Зателефонуйте нам по одному з номерів, які ви бачите на сайті. Ми допоможемо зареєструвати серійний номер в найкоротші терміни.

Реєстрація

При реєстрації вашого періодичного друкованого та / або електронного видання ви отримуєте:

– ISSN-номер, який занесений в світову базу даних періодичних видань;

– штрих-код на основі ISSN-номера.

Для проведення ISSN-реєстрації необхідно заповнити заявку та надіслати на електронну пошту: info@ukrlawcouncil.org такі документи:

– електронний (сканований) варіант першої сторінки обкладинки видання;

– електронний (сканований) варіант сторінки з вихідними даними (де розміщені дані про видавця, тираж, адреса, свідоцтво про реєстрацію, і т.п.);

– формат файлів: JPG або PDF, один файл не більше 2 мегабайт.

 

Термін реєстрації становить 10-20 робочих днів.

 

До послуг реєстрації ISSN входить:

1) відповідне оформлення і підготовка матеріалів для реєстрації ISSN;

2) переклад документів на англійську (французька) мова;

3) відправлення пакета документів для реєстрації в Міжнародний центр ISSN;

4) оперативне вирішення проблем, що виникли при реєстрації;

5) мінімальні терміни реєстрації ISSN;

6) виготовлення штрих-кодів відповідно до специфікації видання;

7) консультування з питань застосування та / або зміни номера ISSN при перейменуванні видання, зміну видавця, і т.д.

Для отримання більш детальної інформації:

  • Тел. +38 044 222 72 85;
  • або пишіть на електронну пошту info@issn.com.ua для обговорення умов отримання ISSN і виготовлення штрих-коду.