Освіта у ВРЮУ

Якщо ви бажаєте підвищити рівень знань, вдосконалити професійні навички та розширити коло спілкування, пропонуємо записатися на курси підвищенні кваліфікації для юристів у Вищій раді юристів України. Ми переконані, що підготовка до іспитів відкриє для вас нові професійні горизонти та допоможе швидше реалізувати амбіційні кар’єрні цілі.

Як проходить навчання у ВРЮУ?

Курси, створено у повній відповідності до методичних рекомендацій , розроблених на основі нормативних документів Міністерства освіти й науки України, міжнародних наукових органів та установ з метою уніфікації європейських стандартів у сфері діяльності юристів. Курси необхідні для кожного випускника ВНЗ, аспіранта, юриста-практика, інших фахівців у галузі права, яким необхідно підвищити рівень професійного досвіду загалом, або з конкретно визначеного питання.

Навчання у ВРЮУ починається з вибору відповідного курсу:

  • мовні курси: цей тренінг для юристів, які планують продовжити навчання чи отримати посаду у міжнародній компанії. Термін навчання – від 6 до 12 місяців;
  • тренінг для юристів з базовим знанням англійської чи німецької мови. Цей курс доречний для випускників ВНЗ, аспірантів, студентів юридичних ВНЗ, які націлені розпочати кар’єру у іншій країні світу та вивчити правові норми на обраній іноземній мові. Термін навчання – від 1,5 до 3 місяців;
  • курси для юристів з досвідом роботи, які прагнуть набуті теоретичні та практичні знання практикувати на обраній іноземній мові. Курс триває – від 3 до 9 місяців.

По закінченні курсів та після складання іспиту всі слухачі отримують сертифікат, який відповідає загальноєвропейській системі оцінювання на знання іноземної мови та акредитований державними організаціями, які контролюють стандарти та якість складання екзаменів у ВРЮУ.

Переваги навчання у ВРЮУ

У зв’язку з вимогами встановленими законодавством та іноземними європейськими органами, спеціалізованими координаційними органами створеним на базі Вищої Ради юристів України, було розроблено програму навчання та підвищення кваліфікації, яка була затверджена держаними та міжнародними органами та установами, які провадять діяльність у сфері освіти та юстиції, з метою забезпечення єдиної бази по контролю та якість формування юридичної бази юристів практиків.

Після закінчення наших курсів ви зможете:

  • отримати престижну посаду у вітчизняних та міжнародних органах, установах та організаціях у секторі юриспруденції;
  • взяти участь у програмі стажування, яка проходить за кордоном;
  • отримати право на заняття юридичною діяльністю.

Найближчим часом ми проведемо презентацію нового курсу для юристів, які бажають працювати у штаті іноземних банків, які відкриваються на території нашої держави.