Курси з підготовки до іспитів були розроблені для спеціалістів правничої галузі, котрі планують підтвердити свою кваліфікацію за кордоном або отримати ліцензію на адвокатську діяльність в іншій країні чи вступити до іноземного вищого навчального закладу. Сьогодні ми пропонуємо підготовку до наступних іспитів:

QLTS (Qualified Lawyers Transfer Scheme) юридичний тест, який дає змогу іноземним адвокатам працювати солісіторами на території Англії та Уельсу.
Оцінювання QLTS включає в себе письмову частину та практичні навички.
Щоб отримати кваліфікацію солісітора шляхом QLTS необхідно:

 • Бути кваліфікованим юристом (мати право виступати в суді, бути представником судової влади у юрисдикції країни, де була отримана кваліфікація)
 • Походити з визнаної юрисдикції (отримана кваліфікація відповідає кваліфікації бакалавра права в Англії та Уельсі; бути членом асоціації адвокатів та дотримуватися положень правничої етики, кваліфіковані юристи підлягають дисциплінарній відповідальності за порушення етичного кодексу, в тому числі позбавлення права на провадження діяльності).
 • Відповідати вимогам проф. придатності (оцінюється шляхом складання тесту Suitability Test. Підтверджується сертифікатом про безперечну репутацію (CGS)
 • Успішно скласти QLTS

10 основних принципів:

 1. дотримуватися верховенства закону і належного впровадження правосуддя;
 2. діяти сумлінно;
 3. не дозволяти зазіхати на власну незалежність;
 4. діяти в найкращих інтересах клієнта;
 5. забезпечувати належний рівень надання послуг;
 6. підтримувати довіру до себе та надання юридичних послуг;
 7. дотримуватися правових та нормативних зобов’язань і співпрацювати з регуляторами та наглядовими органами на основі відкритості;
 8. займатися правничою діяльністю відповідно до законодавства і розумно керувати фінансами та ризиками;
 9. займатися правничою діяльністю таким чином, аби заохочувати рівність можливостей та поваги до різноманіття;
 10. захищати гроші та активи клієнта.

Іспит складається з двох частин – MCT (multiple choice test) та OSCE (Objective Structured Clinical Examination).

MCT OSCE
Опис Онлайн тест з кількома варіантами відповідей. Складається з 180 запитань та 5 можливих варіантів відповідей.Питання охоплюють наступні теми (всього 11):

 • система права Англії та ЄС;
 • конституційне право та судова практика;
 • професійна етика та робота адвоката (солісітора);
 • фінансове регулювання, відмивання грошей та оподаткування;
 • договірне право;
 • правопорушення;
 • кримінальне право;
 • майнове право;
 • принципи справедливості та довіри;
 • права людини; корпоративне право.
18 завдань: 6 з галузі корпоративного права, 6 з майнового та 6 з судової практики.
В другій частині оцінюються практичні навички володіння професією. Під час іспиту екзаменатор оцінює поведінку кандидата у конкретній ситуації, починаючи з того0 що і як потрібно запитати при першій зустрічі, які документи запросити до цього, яким чином була надана перша консультація і які подальші дії потрібно узгодити з клієнтом.Письмова частина проходить у формі онлайн тестування. Питання охоплюють принципи проведення юридичних досліджень та підготовки та складання юридичних документів за наступними темами: корпоративне право, судова практика (цивільні та кримінальні справи), майнове право.
Структура 2 сесії по 2 години 45 хвилин кожна. 90 запитань у кожній сесії. 2 частини: усна і письмова.
Усна: інтерв’ю, аналіз справ, презентація.
Письмова: юридичне дослідження, письмо та складання документів
Оцінювання За кожну правильну відповідь кандидат отримує 1 бал

Ви можете пройти курс підготовки до тесту в освітньо-екзаменаційному центрі Департаменту освіти ВРЮУ.
Форма навчання:

 • індивідуальна
 • дистанційна

Тривалість одного заняття – 90 хв. Кількість занять визначається за результатами пробного тесту.
Вартість курсу ви можете дізнатися за телефоном: (044) 288 04 83; (095) 934 6819;
Також ви можете пройти окремо пробний тест, вартість якого складає 350 грн. Якщо ви бажаєте пройти курс підготовки, то пробний тест є безкоштовним.

BAR Exam є тестом, який оцінює готовність кандидата практикувати право у своїй юрисдикції. Цей тест є допуском до практики на території Сполучених Штатів Америки.

Іспит призначений для тих, хто вже здобув юридичну освіту та має намір практикувати право в штатах або тих, хто вже займається юридичною діяльністю та бажає працевлаштуватися в США.

На території більшості штатів кандидати складають тест двічі на рік протягом двох днів, в окремих штатах може бути три дні. Кількість прохідних балів різниться між штатами.

Зазвичай екзамен включає в себе :

 • Загальні питання, які перевіряють знання правових принципів, а також можуть бути питання на знання законів окремого штату (заповіти, фонди, види права власності змінюються у кожному штаті). В деяких штатах використовують загально штатний тест Multistate Essay Examination (MEE), розроблений спеціально для тесту.
 • Загально штатний стандартизований екзамен (Multistate Bar Examination).

В деяких штатах з 2016 року було запроваджено іспит Uniform Bar Examination (UBE), який складається з Multistate Bar Examination (MBE), Multistate Performance Test (MPT), Multistate Essay Examination (MEE). UBE оцінює загальні принципи права, правовий аналіз та міркування, а також навички спілкування. Тобто метою іспиту є оцінка ваших знань та навичок, які є необхідними для того, щоб практикувати право. Для того щоб отримати допуск до тесту, необхідно мати повну вищу юридичну освіту, бути кваліфікованим юристом, пройти курс в школі права. Після успішного складення іспиту кандидат може практикувати право.
В Освітньо – Екзаменаційному центрі який діє при Департаменті освіти ВРЮУ ви можете пройти курс підготовки до те тесту.
Форма навчання:

 • індивідуальна
 • дистанційна

Тривалість одного заняття – 90 хв.

Кількість занять визначається за результатами пробного тесту.
Вартість курсу ви можете дізнатися за телефоном: (044) 288 04 83; (095) 934 6819;

Також ви можете пройти окремо пробний тест, вартість якого складає 350 грн. Якщо ви бажаєте пройти курс підготовки, то пробний тест є безкоштовним.

LSAT (Law School Admission Test) – стандартизований вступний тест для юридичних ВНЗ та шкіл права в США, затверджених Американською асоціацією юристів (АВА) та у більшість канадських шкіл права.

Тест було розроблено the Law School Admission Council, LSAC, і проводиться чотири рази на рік у спеціалізованих центрах в усьому світі. Тест розроблено таким чином, щоб оцінити навички, які вважаються ключовими для успішного навчання у школі права: читання та розуміння складних текстів; організація та управління інформацією та вміння робити обґрунтовані висновки з неї; здатність критично мислити; аналіз і оцінка висловлювань та доказів інших.

Тест LSAT складається з 5 частин, кожна з яких містить питання з кількома варіантами відповідей:

 1. Читання і розуміння тексту.

Цей модуль розроблено з метою перевірити здатність студента до сприйняття складних уривків та розуміння їхньої суті. Крім того, оцінюється здатність знаходити основну ідею уривку та робити висновки з усього тексту.

 1. Логічне мислення

Оцінюється вміння аналізувати твердження на наявність в них логічних помилок.

Питання, котрі входять до цієї частини тесту перевіряють здатність виступати проти аргументів, вміння оперувати логічними та абстрактними поняттями, знаходити потрібну інформацію, аналізувати та оцінювати наведені аргументи.

 1. Аналітичне судження (логічні ігри)

Під час цього модулю оцінюється вміння розв’язувати логічні дедуктивні головоломки, розуміти значення правил, котрі допоможуть прийняти те чи
інше рішення і зробити належні висновки, вміння аналізувати ситуації, використовувати логіку.

Ця частина вважається однією з найскладніших, адже майбутнім студентам необхідно показати здатність розуміти систему взаємозв’язків і робити належні дедуктивні судження щодо цих зав’язків. Окрім того, необхідно малювати діаграми та заповнювати їх необхідною інформацією.

 1. Письмо

Студентам необхідно написати есе на певну тему. Це завдання не оцінюється і воно жодним чином не впливає на загальний результат тесту, але його копія надсилається у школи права з іншими документами.

 1. Експериментальне завдання на аналітичне мислення, логічне судження, читання і розуміння тексту

При складанні тесту LSAT абітурієнт може набрати від 120 до 180 балів.

Перед початком підготовки до LSAT кандидати проходить пробне тестування, де визначається його рівень володіння іноземною мовою. Після чого викладач нашого центру допоможе скласти програму індивідуального навчання. На курсах ви отримаєте всю необхідну інформацію про кожний модуль тесту, зможете грамотно писати есе, чітко висловлювати свої думки англійською мовою .

До вартості курсу входять навчальні підручники та матеріали.
Форма навчання:

 • індивідуальна
 • дистанційна

Тривалість одного заняття – 90 хв. Кількість занять визначається за результатами пробного тесту.
Вартість курсу ви можете дізнатися за телефоном: (044) 288 04 83; (095) 934 6819;
Також ви можете пройти окремо пробний тест, вартість якого складає 350 грн. Якщо ви бажаєте пройти курс підготовки, то пробний тест є безкоштовним.

IELTS (International English Language Testing System) це міжнародна тестова система визначення рівня англійської мови. IELTS дає можливість проживати, навчатися чи працювати в будь-якій країні.
Тест складається з чотирьох частин:

 • Listening – навички сприймати мову на слух,
 • Reading – навички читання іноземних текстів та розуміння їхнього змісту,
 • Writing – письмові навички, які дають можливість якісно і чітко висловлювати свої думки іноземною мовою ,писати статті, есе,
 • Speaking – розмовні навички, дають можливість вільно та без зусиль говорити як з носіями мови так і з тими, хто володіє англійською.

Іспит IELTS дає змогу вступати до іноземних навчальних закладів, працевлаштуватися чи переїхати постійне місце проживання.
Курси підготовки до IELTS дозволять вам якісно вивчити тонкощі англійської мови для успішного складення іспиту:

 • 25 занять тривалістю 90 хв;
 • охоплення всіх частин тесту (listening, reading, writing, speaking);
 • граматика та розширення словникового запасу;
 • як вести ділову переписку, писати есе;
 • грамотне усне мовлення;
 • навчальні матеріали входять у вартість курсу;

Перед початком курсу вам запропонують скласти пробний тест, який допоможе визначити ваш рівень знань іноземної мови. Після чого викладач допоможе ваз розібратися в структурі екзамену, розкаже як здати екзамен та підбере для вас методику і тактику підготовки до тесту.

Ви можете вибрати індивідуальну форму занять або дистанційну.
Заняття проходять за індивідуально визначеним розкладом. Тривалість кожного заняття – 90 хв. Кількість занять визначається за результатами пробного тесту.

Вартість курсу ви можете дізнатися за телефоном: (044) 288 04 83; (095) 934 6819;
Також ви можете пройти окремо пробний тест, вартість якого складає 350 грн. Якщо ви бажаєте пройти курс підготовки, то пробний тест є безкоштовним.

TOLES (Test of Legal English Skills) це тест який визначає рівень володіння юридичною англійською. Тест був розроблений за участі практикуючих юристів для потреб міжнародних та регіональних місцевих компаній, які потребують оцінки знань вакантних працівників.
Іспит складається з трьох рівнів:

 • TOLES Foundation
 • TOLES Higher
 • TOLES Advanced

Цей екзамен та навчальні матеріали до нього передбачені саме для практикуючих юристів.
Метою іспиту є перевірка та оцінка таких навичок:

 • знання та використання спеціального юридичного словника;
 • складення офіційних листів та комунікація електронною поштою;
 • техніка складення документів;
 • читання складних документів;
 • ведення переговорів;
 • граматична правильність.

Тест TOLES необхідний для вже практикуючих юристів чи студентів юридичної спеціальності для :

 • оцінки власного рівня знань володіння юридичною англійською;
 • підготовка до вступу на юридичний факультет британського чи американського університету, участь в програмах обміну;
 • демонстрація володіння юридичною англійською майбутньому роботодавцеві;

для роботодавців та юридичних компаній:

 • підтвердження ефективного рівня комунікації англійською мовою працівників;
 • критерій оцінки володіння юридичною англійською працівників та вакантних працівників;
 • тестування працівників на рівень володіння юридичною англійською для підвищення їх кваліфікації.

Підготовка до тесту включає в себе вивчення юридичних термінів, правильно складати юридичні документи, вести переговори, читати та правильно розуміти юридичні тексти.
Форма навчання:

 • індивідуальна
 • дистанційна

Тривалість одного заняття – 90 хв. Кількість занять визначається за результатами пробного тесту.

Вартість курсу ви можете дізнатися за телефоном: (044) 288 04 83; (095) 934 6819;
Також ви можете пройти окремо пробний тест, вартість якого складає 350 грн. Якщо ви бажаєте пройти курс підготовки, то пробний тест є безкоштовним.

TOEFL (Test of English as a Foreign Language) американський тест на визначення рівня володіння англійської мови. Тест оцінює знання загальної англійської та передбачений для всіх вікових та професійних категорій. Успішне складення іспиту дає можливість навчатися у англомовному університеті, емігрувати за кордон чи працевлаштуватися.

Іспит складається з чотирьох частин:

 1. Reading comprehension (розуміння прочитаного тесту). Триває 60 хвилин. Оцінює знання словникового запасу та розуміння прочитаного.
 2. Listening comprehension (сприйняття мовлення на слух). Триває 45 хвилин. Оцінює сприйняття мовлення та розуміння почутого.
 3. Writing (письмо). Триває 50 хвилин. Перевіряє вміння граматично правильно висловлювати письмово свої думки та позиції.
 4. Speaking (говоріння). Триває 20 хвилин та оціню володіння лексикою, розумінням прочитаного та почутого.

Перед початком підготовки ви пройдете пробне тестування, яке визначить ваш рівень володіння іноземною мовою. За результатами тесту наші викладачі складуть вам необхідну програму підготовки, розкажуть про особливості та труднощі складання іспиту.

Форма навчання:

 • індивідуальна
 • дистанційна

Тривалість одного заняття – 90 хв. Кількість занять визначається за результатами пробного тесту.

Вартість курсу ви можете дізнатися за телефоном: (044) 288 04 83; (095) 934 6819;
Також ви можете пройти окремо пробний тест, вартість якого складає 350 грн. Якщо ви бажаєте пройти курс підготовки, то пробний тест є безкоштовним.

LNAT (National Admission Test for Law) це англійський стандартизований тест, який оцінює здатності абітурієнтів до навчання в школах права Великої Британії.

Тест передбачений для студентів юридичних спеціальностей, які бажають вступити в англійську школу права.

Склавши успішно тест LNAT ви зможете працювати в будь якій сфері права.

Іспит LNAT оцінює:

 • мовленнєві навички кандидата;
 • здатність розуміти та перекладати отриману інформацію;
 • індуктивні та дедуктивні здібності;
 • вміння аналізувати інформацію та робити висновки.

Тест направлений на оцінку ваших інтелектуальних здібностей ,а не ваших знань юриспруденції.

Підготовка до тесту включає в себе читання різноманітної наукової, розвиваючої та освітньої літератури, якісних газет, практику вирішення складних логічних задач, вміння письмово висловлювати свої судження та погляди.

Перед початком підготовки до LNAT кандидати проходить пробне тестування, де визначається його рівень володіння іноземною мовою. Після чого викладач нашого центру допоможе скласти програму індивідуального навчання. На курсах ви отримаєте всю необхідну інформацію про кожний модуль тесту, зможете грамотно писати есе, чітко висловлювати свої думки англійською мовою .

До вартості курсу входять навчальні підручники та матеріали.

Форма навчання:

 • індивідуальна
 • дистанційна

Тривалість одного заняття – 90 хв.

Кількість занять визначається за результатами пробного тесту.

Вартість курсу ви можете дізнатися за телефоном: (044) 288 04 83; (095) 934 6819;
Також ви можете пройти окремо пробний тест, вартість якого складає 350 грн. Якщо ви бажаєте пройти курс підготовки, то пробний тест є безкоштовним.

BCAT (The Bar Course Aptitude Test) це тест, який визначає здатність до критичного мислення та логічної аргументації. Тест визначає навички необхідні для професійної підготовки адвокатів та юристів та є необхідною вимогою для тих, хто хоче скласти професійний тест BPTC. Критичне мислення дозволяє ясно бачити ситуацію та мати чітке розуміння того, як відокремити факти від припущень.

BCAT триває одну годину і складається з п’яти різних частин:

 • Drawing inferences from facts
 • Recognition of Assumptions
 • Deductive reasoning
 • Logical interpretation
 • Evaluation of Arguments

Ви можете пройти курс підготовки до тесту в Освітньо-Екзаменаційному центрі при Департаменті освіти ВРЮУ.

Форма навчання:

 • індивідуальна
 • дистанційна

Тривалість одного заняття – 90 хв.

Кількість занять визначається за результатами пробного тесту.

Вартість курсу ви можете дізнатися за телефоном: (044) 288 04 83; (095) 934 6819;
Також ви можете пройти окремо пробний тест, вартість якого складає 350 грн. Якщо ви бажаєте пройти курс підготовки, то пробний тест є безкоштовним.

ALSET (Australian Law School Entrance Test) це вступний тест до австралійської школи права, який використовується для здобуття освіти (проведення досліджень) в області права та для вступу в університет Дікіна на факультет бізнесу та права.

ALSET створений для оцінювання вашої здатності критично мислити в будь-якій ситуації та чітко розуміти матеріал, а не для оцінки ваших професійних освітніх знань чи знання законодавства.

Кому необхідно складати іспит ALSET ?

Цей іспит необхідний для осіб, які:

 • не закінчували хоча б один семестр/триместр попередніх теоретичних досліджень на рівні Бакалавра або вище за останні 10 років;
 • не закінчували австралійську 12-річну освіту (або еквівалент) за останні 10 років;
 • не отримували результатів ALSET за останні три роки.

Тривалість тесту складає 2 години і додаткові 10 хвилин для читання.

ALSET складається із 70 питань з декількома варіантами відповідей. Тест розділений на блоки, кожний з яких містить свою категорію питань.

Підготовка до іспиту включає в себе читання різноманітної наукової, дослідницької, освітньої та розвиваючої літератури, та виконання вправ які спонукають критично мислити та знаходити рішення для розв’язання поставлених задач.

Форма навчання:

 • індивідуальна
 • дистанційна

Тривалість одного заняття – 90 хв.

Кількість занять визначається за результатами пробного тесту.

Вартість курсу ви можете дізнатися за телефоном: (044) 288 04 83; (095) 934 6819;
Також ви можете пройти окремо пробний тест, вартість якого складає 350 грн. Якщо ви бажаєте пройти курс підготовки, то пробний тест є безкоштовним.

ALSET (Australian Law School Entrance Test) це вступний тест до австралійської школи права, який використовується для здобуття освіти (проведення досліджень) в області права та для вступу в університет Дікіна на факультет бізнесу та права.

ALSET створений для оцінювання вашої здатності критично мислити в будь-якій ситуації та чітко розуміти матеріал, а не для оцінки ваших професійних освітніх знань чи знання законодавства.

Кому необхідно складати іспит ALSET ?

Цей іспит необхідний для осіб, які:

 • не закінчували хоча б один семестр/триместр попередніх теоретичних досліджень на рівні Бакалавра або вище за останні 10 років;
 • не закінчували австралійську 12-річну освіту (або еквівалент) за останні 10 років;
 • не отримували результатів ALSET за останні три роки.

Тривалість тесту складає 2 години і додаткові 10 хвилин для читання.

ALSET складається із 70 питань з декількома варіантами відповідей. Тест розділений на блоки, кожний з яких містить свою категорію питань.

Підготовка до іспиту включає в себе читання різноманітної наукової, дослідницької, освітньої та розвиваючої літератури, та виконання вправ які спонукають критично мислити та знаходити рішення для розв’язання поставлених задач.

Форма навчання:

 • індивідуальна
 • дистанційна

Тривалість одного заняття – 90 хв.

Кількість занять визначається за результатами пробного тесту.

Вартість курсу ви можете дізнатися за телефоном: (044) 288 04 83; (095) 934 6819;
Також ви можете пройти окремо пробний тест, вартість якого складає 350 грн. Якщо ви бажаєте пройти курс підготовки, то пробний тест є безкоштовним.

CPLED (Canadian Centre for Professional Legal Education) це програма підготовки до Bar Exam Канади для отримання дозволу практикувати право в провінціях Альберта, Манітоба, Саскачеван.

Екзамен передбачений для тих, хто хоче займатися адвокатською діяльністю у визначених канадських провінціях.

Підготовка до Bar Exam складається з двох частин: участь в підготовчому курсі до іспиту та обов’язкове стажування в юридичній фірмі чи організації.

Ці дві частини є основою для визначення компетентностей студентів та допуску їх до стажування, після проходження якого кандидати допускаються до складання Bar Exam та отримання ліцензії практикувати право.

Головним акцентом програми CPLED є набуття та оцінка навичок, які ,як показали дослідження, мають важливе значення для адвокатів в перші п’ять років професійної практики. Студенти під час навчання розвиватимуть свої адвокатські навички шляхом розв’язання проблем вигаданих клієнтів.

Програма CPLED акцентує увагу на розвитку та вдосконаленні таких навичок:

 • розв’язання поставленої задачі
 • дослідження законодавства
 • інтерв’ювання та консультування
 • ведення переговорів
 • захист клієнта та альтернативне вирішення спорів
 • письмо
 • складення юридичних документів
 • організація часу
 • практика управління
 • професійна етика

Програма проводиться один раз в рік і триває протягом трьох тижнів. Програма CPLED складається з дев’яти модулів: три однотижневі модулі в класі та шість модулів он-лайн курсів Desire2Learn.

Завдання, які перевіряють компетентність і навички включать:

 • обговорення
 • консультація клієнта
 • ведення переговорів
 • письмовий виклад думки
 • підготовка меморандумів
 • письмовий виклад думки для клієнта
 • написання листів адвокату протилежної сторони
 • підготовка виступу в суді
 • підготовка комерційних документів

Ви можете пройти курс підготовки до тесту в Освітньо-Екзаменаційному центрі Департаменту освіти ВРЮУ.

Форма навчання:

 • індивідуальна
 • дистанційна

Тривалість одного заняття – 90 хв.

Кількість занять визначається за результатами пробного тесту.

Вартість курсу ви можете дізнатися за телефоном: (044) 288 04 83; (095) 934 6819;
Також ви можете пройти окремо пробний тест, вартість якого складає 350 грн. Якщо ви бажаєте пройти курс підготовки, то пробний тест є безкоштовним.

Goethe Zertifikat (B2) це іспит, який підтверджує просунутий рівень володіння німецькою мовою.

Склавши іспит Goethe Zertifikat (B2) особа показує, що може:

 • читає та розуміє основний зміст текстів як загальної тематики та і на абстрактні теми;
 • вільно розмовляє з носієм мови в будь-якій ситуації, особливо в спонтанних випадках;
 • зрозуміло висловлювати думку на будь-як тему в усній та письмовій формі, відстоювати свою позицію та наводити переваги та недоліки на різні теми.

Перед початком підготовки до Goethe Zertifikat (B2) ви пройдете пробний тест, який складається із завдань, що часто містяться в самому екзамені. Результати пробного тесту дають змогу оцінити рівень ваших знань і скласти програму підготовки. Наші викладачі шукають індивідуальний підхід до кожного учасника студента, зважаючи на сильні та слабкі сторони знання іноземної мови. Пройшовши курс підготовки до іспиту Goethe Zertifikat (B2) ви покращите свої письмові та розмовні навички, які дадуть змогу успішно скласти іспит.

Переваги курсів у ВРЮУ:

 • навчання проводять висококваліфіковані викладачі,
 • всі навчальні матеріали вже включені у вартість курсу,
 • ви проходите пробне тестування для визначення вашого рівня знань іноземної мови,
 • офіс, в якому проводяться заняття, розташований в центрі Києва,
 • ви самі вибираєте зручний для вас вид навчання та графік занять.

До вартості курсу включено:

 • кращі методичні посібники з підготовки до міжнародних тестів,
 • реєстрація на тест,
 • додаткові матеріали ( підручники, аудіо та відеозаписи).

Форма навчання:

 • індивідуальна
 • дистанційна

Тривалість одного заняття – 90 хв.

Кількість занять визначається за результатами пробного тесту.

Вартість курсу ви можете дізнатися за телефоном: (044) 288 04 83; (095) 934 6819;
Також ви можете пройти окремо пробний тест, вартість якого складає 350 грн. Якщо ви бажаєте пройти курс підготовки, то пробний тест є безкоштовним.

TestDaF (Der Test Deutsch als Fremdsprache) це міжнародний мовний іспит з німецької мови просунутого рівня, який складають ті, хто вже володіє основами мови.

Тест TestDaF визначає рівень володіння осіб іноземною мовою на рівнях В2 та С1. Тобто для складання тесту вимагається щонайменше володіння мовою рівня В2.

Цей іспит визначає три рівні володіння мовою:

 • рівень TestDaF 3 (TDN 3)
 • рівень TestDaF 4 (TDN 4)
 • рівень TestDaF 5 (TDN 5)

Екзамен складається з чотирьох частин:

 • Розуміння прочитаного матеріалу,
 • Аудіювання,
 • Письмо,
 • Усне мовлення.

Складення іспиту дає можливість оцінити рівень володіння німецькою мовою та перевірити готовність особи навчатися чи працювати в німецькомовній країні, сприймати матеріал академічної тематики іноземною мовою.

Перед складенням іспиту TestDaF особам необхідно пройти курс навчання з німецької мови.

Підготовка до тесту TestDaF передбачає пробне тестування для визначення рівня володіння німецькою мовою, після чого вам буде підібрана програма підготовки до іспиту.

Після проходження курсів підготовки TestDaF ви навчитесь:

 • грамотно та зрозуміло писати структуровані тексти на різноманітні теми;
 • аналізувати інформацію;
 • викладати свою думку чи аргументацію в письмовій та усній формі;
 • розуміти матеріали

До вартості курсу входять навчальні підручники та матеріали.

Після здачі іспиту кандидатам видається сертифікат.

Форма навчання:

 • індивідуальна
 • дистанційна

Тривалість одного заняття – 90 хв. Кількість занять визначається за результатами пробного тесту.

Вартість курсу ви можете дізнатися за телефоном: (044) 288 04 83; (095) 934 6819;
Також ви можете пройти окремо пробний тест, вартість якого складає 350 грн. Якщо ви бажаєте пройти курс підготовки, то пробний тест є безкоштовним.