Experience Certificate (або Довідка про набутий досвід) документ, який підтверджує досвід роботи особи на посаді за конкретний період часу. Довідка видається за рішенням Комісії з питань етики юристів, яка є колегіальним органом, функціонує при Департаменті Реєстрації Вищої Ради юристів України.

Experience Certificate підтверджує автентичність досвіду роботи особи в галузі права, видається Вищою Радою юристів України та є необхідним для осіб, які мають бажання отримати свідоцтво на право зайняття юридичною діяльністю за кордоном.

Для того, щоб отримати Experience Certificate потрібно попередньо пройти процедуру верифікації документів, бути зареєстрованим членом Вищої Ради юристів України та сплатити адміністративний збір. За письмовою заявою особи, довідку може бути надіслано поштою в іноземний компетентний реєстраційний орган або на будь-яку іншу адресу. Згідно з правилами ВРЮУ, термін дії Experience Certificate обмежений одним роком, однак відповідно до правил інших реєстраційних органів, довідка стає недійсною вже через 3-6 місяців. У такому випадку юрист повинен подати нову заяву до ВРЮУ на видачу Довідки про набутий досвід. Для того, щоб подати заяву на видачу Experience Certificate, скористайтеся нашим порталом «Е-сервіс». Також ви можете зв’язатися з нами для отримання більш детальної інформації.

Experience Certificate видається на офіційному бланку Вищої Ради юристів України.