Сертифікат про бездоганну репутацію (або Certificate of Good Standing) є юридичним підтвердженням хорошої репутації фахівця у галузі права. Рішення про видачу сертифіката приймає спеціальна Комісія з питань етики юристів, яка діє при Департаменті реєстрації Вищої Ради юристів України.

Сертифікат про бездоганну репутацію видається Всеукраїнською Вищою Радою юристів і є необхідним для осіб, які мають намір продовжити здобувати юридичну освіту чи здійснювати професійну діяльність за кордоном.

Сертифікат про бездоганну репутацію засвідчує, що його власник:

  1. Не визнавався винним в непрофесійній поведінці чи дисциплінарному порушенні;
  2. Не знаходиться під розглядом у справах про притягнення до дисциплінарної відповідальності Комісією з питань етики юристів ВРЮУ;
  3. Не притягувався до дисциплінарної відповідальності, підставою якої слугувало виключення особи із реєстру;
  4. Не визнавався винним в злочинному діянні, яке може стосуватися прийняття рішення щодо ліцензії;
  5. Сьогодні не підлягає перевірці його компетентності чи контролю.

Сертифікат про бездоганну репутацію видається тільки тим юристам, які були попередньо зареєстровані в Вищій Раді юристів України і пройшли процедуру верифікації документів!

Видача сертифіката про бездоганну репутацію передбачає оплату адміністративного збору. За запитом юриста, сертифікат може бути надіслано поштою в іноземний компетентний реєстраційний орган або на будь-яку іншу адресу. Згідно з правилами ВРЮУ, термін дії сертифіката про бездоганну репутацію обмежений одним роком, однак відповідно до правил інших реєстраційних органів, сертифікат стає недійсним вже через 3-6 місяців. У такому випадку юрист повинен подати нову заяву в ВРЮУ на видачу сертифіката. Для того, щоб подати заяву на видачу сертифіката про бездоганну репутацію, скористайтеся нашим порталом «Е-сервіс». Також ви можете зв’язатися з нами для отримання більш детальної інформації.

Сертифікат про бездоганну репутацію необхідний для:

  1. Отримання реєстрації в іноземних країнах з метою подальшого працевлаштування;
  2. Отримання післядипломної освіти;
  3. Проходження стажування;
  4. Отримання членства в міжнародних організаціях.