Сonclusion of Іntegrity (також відомий як Висновок Доброчесності) служить виявленням та підтвердженням наявності достатніх особистих морально-психологічних якостей, вмінь та навичок, загальних здібностей особистості кандидата, щодо якого проводиться кваліфікаційна перевірка на зайняття посади.

Видачею Сonclusion of Іntegrity займається спеціальна Комісія з питань етики юристів, яка діє при Департаменті Реєстрації Вищої Ради юристів України на підставі прийнятого 28 жовтня 1988 році Кодексу поведінки юристів країн Європейського Союзу та Директиви Ради 77/249 / EEC від 22 березня 1977 року про сприяння ефективному здійсненню юристами свободи надання послуг, обміну інформацією. Сonclusion of Іntegrity, що видається Вищою Радою юристів України також буде необхідний фахівцям, які збираються продовжувати навчання або здійснювати юридичну практику за кордоном.

Висновок може бути виданий особам, які попередньо пройшли процедуру верифікації документів та були зареєстровані у Вищій Раді юристів України!

Видача висновку передбачає оплату адміністративного збору. За письмовою заявою особи, висновок може бути надіслано поштою в іноземний компетентний реєстраційний орган або на будь-яку іншу адресу. Згідно з правилами ВРЮУ, термін дії Сonclusion of Іntegrity обмежений одним роком, однак відповідно до правил інших реєстраційних органів, сертифікат стає недійсним вже через 3-6 місяців. У такому випадку юрист повинен подати нову заяву в ВРЮУ на видачу висновку. Для того, щоб подати заяву на видачу Сonclusion of Іntegrity, скористайтеся нашим порталом «Е-сервіс». Також ви можете зв’язатися з нами для отримання більш детальної інформації.