ВРЮУ ЗАБЕЗПЕЧУЄ


впровадження в Україні стандартів та норм Європейського Союзу у сфері юриспруденції, формування єдиної політики у сфері реєстрації практикуючих юристів та осіб, що здобувають юридичну освіту в Україні.

ВРЮУ ЗАЙМАЄТЬСЯ


створенням єдиного самоврядування юристів та осіб що здобувають юридичну освіту в Україні з метою захисту їхніх інтересів та професійних прав в Україні та за кордоном.

ВРЮУ АНАЛІЗУЄ


методи надання юридичної допомоги, розробка рекомендацій щодо їхнього практичного застосування та подальше впровадження на теренах Україні.

ВРЮУ ПІДВИЩУЄ


та підтверджуе професійний рівень та майстерність спеціалістів у галузі права шляхом проведення курсів, тренінгів та семінарів.

Про організацію

Вища Рада юристів України – незалежний орган самоврядування юристів в Україні, метою та завданням якого є впровадження міжнародних стандартів у національне законодавство та адаптація системи юриспруденції України відповідно до вимог Європейського Союзу, імплементації міжнародного права в українську систему права.
Вища Рада юристів України це єдиний орган в Україні, який має на меті об’єднати спеціалістів юридичної галузі у єдину реєстраційну систему відповідно до світових стандартів, та який сприятиме захисту юристів, які є членами організації, захисту їхніх професійних та законних інтересів перед суспільством та державою, контроль за дотриманням ними закону та професійної етики юриста під час здійснення їхньої професійної діяльності.
Ми прагнемо створити необхідні умови для розвитку правової свідомості суспільства, підвищення значимості та престижності професії юриста та поліпшення загальної якості надання юридичної допомоги.

Історія

  • Створення ВРЮУ відбулося у зв’язку із виконанням вимог ЄС у повній відповідності до національного законодавства та рекомендацій державних органів.
  • Було ініційовано формування координаційного органу по утворенню ВРЮУ, як незалежного органу самоврядування юристів в Україні з числа фахівців усіх юридичних спеціальностей, починаючи від юристів-практиків і закінчуючи професійними суддями та представниками органів юстиції.
  • Самостворення такого органу, як ВРЮУ дало поштовх розвитку та вдосконаленню інституту самоврядування юристів в Україні та забезпечило виконання ще однієї з вимог на шляху до європейської інтеграції.

ДЕПАРТАМЕНТИ

ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК

ЗАЛИШТЕ ВАШІ КОНТАКТНІ ДАННІ, НАШІ СПІВРОБІТНИКИ ЗВ’ЯЖУТЬСЯ З ВАМИ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ

НОВИНИ

НАША АДРЕСА


 м. Київ, вул. Прорізна, 9, оф. 1

НАШІ КОНТАКТИ


+38 044 278 87 36; +38 093 874 68 38
info@ukrlawcouncil.org

ГОДИНИ РОБОТИ


10.00 – 18.00

Якщо вам потрібна кваліфікована й професійна консультація стосовно оформлення документів, виїзду за кордон з метою навчання чи працевлаштування, звертайтеся до нашої організації – Вищої Ради юристів України.

Наш основний напрямок діяльності – захист культурних, соціальних, економічних, творчих, професійних інтересів громадян та підвищення цінності правових норм, які є обов’язковими для всіх без винятку.

Основна мета Вищої Ради юристів України – створення міцного союзу професіоналів, які дотримуються законів та прагнуть, щоб закон був однаковий для всіх. Також ми докладаємо максимум зусиль, що створити ідеальні умови для розвитку правової свідомості суспільства, підвищення значення професії юриста та підвищення якості надання юридичної допомоги.

Спеціалісти нашої ради юристів України завжди готові надати якісну та кваліфіковану допомогу з питань, які стосуються:

  • навчання в іноземних ВНЗ;
  • міграції до інших країн світу;
  • інформації щодо легального працевлаштування в іноземних компаніях;
  • захист прав та свобод громадян України та членів ВРЮУ.

Консультація юриста проходить у декілька етапів:

  • вивчення проблеми клієнта: нам важливо дізнатися про всі нюанси перед тим, як створити план подальших дій;
  • надання юридичної допомоги: якщо ми знаємо проблему, то ми пропонуємо її ефективне рішення;
  • поради від професіоналів, які допоможуть вам запобігти виникнення подібних проблем у майбутньому.

Головні переваги ВРЮУ

Професійний підхід. Правові консультації надають кращі фахівці з відповідною освітою. Вирішенням вашої проблеми займається професіонал.

Постійне вдосконалення знань та навичок. Нові правові стандарти та норми достатньо часто оновлюються, але ми прискіпливо слідкуємо за цим процесом. Фахівці, які надають правовоу консультацію рекрасно обізнані зі всіма законодавчими змінами.

Якщо вам потрібна професійна консультація, яка дійсно вирішить вашу проблему, звертайтеся до Вищої Ради юристів України!