Юридична освіта за кордоном

Якщо ви прагнете здобути вищу освіту за кордоном, вам потрібна кваліфікована та професійна консультація стосовно документів для вступу в європейські та американські університети, вартості навчання та набуття професійних навичок. Отримати всю необхідну інформацію ви можете у нашій організації в Україні, щоб труднощі, з якими ви зіткнетесь в іноземній державі не стали для вас несподіванкою.

ТОП-3 факти, які потрібно знати про вищу освіту в інших країнах

  1. Існують дві основні програми для здобуття вищої освіти за кордоном:
  • прямий вступ;
  • спеціальна підготовка при ВНЗ.

Перший спосіб обирають студенти, які вже мають вищу освіту або є студентами 1-2 курсів в українських університетах та, які бездоганно володіють англійською мовою та мають сертифікати міжнародних іспитів, серед яких: A-level, IB, LSAT GMAT, GRE.

Другий спосіб для тих, хто вступає одразу після закінчення школи, і їм необхідно пройти підготовку до ВНЗ, щоб ліквідувати академічну різницю між навчальними дисциплінами, яка існує в українських та іноземних університетах.

  • Юридична освіта є однією з найпрестижніших

Юридична освіта за кордоном вважається престижною та вигідною, оскільки після здобуття відповідного фаху у вас з явиться безліч професійних можливостей: ви зможете працювати як у державному, так і у приватному секторах. Безсумнівна перевага навчання за кордоном на юриста – шанс влаштуватися в іноземну компанію, за умови, що у вас достатній рівень знань та практичних навичок.

Зважаючи на те, що Україна проходить етап адаптації до Європейських стандартів, юридична освіта за кордоном для українців є ще однією важливою причиною. Під час навчання за кордоном ви зможете вдосконалити свої знання європейських правових норм.

  1. Пакет документів для вступу залежить від країни, яку ви обрали

В нашому центрі ви зможете дізнатися про навчальні програми та пакет документів, який вам потрібно надати представникам обраного іноземного ВНЗ, щоб отримати дозвіл до складання вступних іспитів.

За потрібною інформацією стосовно документів, навчальних програм, вибору навчального закладу звертайтеся до наших експертів. Ви отримаєте відповіді на всі питання, які вас цікавлять та зробите великий крок назустріч вашій мрії!