loader image

ACT

ACT (American College Testing) є вступним іспитом, який використовується більшістю коледжів та університетів для прийняття рішень щодо вступу на освітні програми. Метою ACT є оцінка готовності випускника школи до коледжу та отримання даних, що можуть бути використані для порівняння навичок та потенціалу усіх кандидатів. Адміністрація коледжу чи університету здійснюватиме аналіз балів АСТ разом із отриманою у школі середньою оцінкою (GPA), рекомендаційними листами вчителів чи наставників, позакласними заходами, співбесідами та особистими рефератами. Адміністрування іспиту здійснює ACT, Inc. 

Структура та тривалість тесту

Іспит складається з чотирьох секцій: Англійська мова (45 хвилин, 75 запитань), Читання (35 хвилин, 40 запитань), Математика (60 хвилин, 60 запитань) та Наука (35 хвилин, 40 запитань). Окрім цього, АСТ включає Письмову секцію, що є опціонною та складається лише у разі вказання цього при реєстрації. Тривалість іспиту 2 години 55 хвилин. Якщо кандидат обирає іспит із есе, тестування складатиме 3 години 35 хвилин.

Вартість іспиту та додаткові послуги

Усі внески, сплачені за іспит не підлягають поверненню, якщо ACT Inc. не зазначено інше.

АСТ (без письмової частини)

55 $

До вартості включено надання звіту про результати кандидатові, середньої школи та до чотирьох коледжів/університетів (якщо вказане за необхідне та надано коди інституцій під час реєстрації).

АСТ (з письмовою частиною)

70 $

До вартості включено надання звіту про результати кандидатові, середньої школи та до чотирьох коледжів/університетів (якщо вказане за необхідне та надано коди інституцій під час реєстрації).

Перездача частини іспиту:

1 Секція

2 Секції

3 Секції

44 $

48 $

52 $

 

Пізня реєстрація

30 $

Реєстрація або зміна дати випробування, здійснені протягом пізнього періоду відносно до офіційної дати випробувань.


Як оцінюється ACT? Результати

Кожна секція оцінюється за шкалою від 1 до 36 балів. Загальний бал АСТ – це середній показник чотирьох розділів (також за шкалою від 1 до 36). Якщо кандидат складатиме Письмову частину, то отримає додаткову оцінку щодо написаного есе. Коли результати тестування доступні, бали публікуються на приватній сторінці кандидата. Результати обробляються та додаються Адміністрацією щотижня.

Реєстрація на ACT

Замовити послугу

Реєстрація на іспит

Чи регульована моя професія в іншій країні?

Заповніть форму, зазначивши Вашу професію англійською мовою.
Після введення даних оберіть «Відправити»