loader image

IELTS

The International English Language Testing System (IELTS) є іспитом, що дозволяє оцінити рівень володіння англійською мовою осіб, які хочуть навчатися чи працювати у країнах, де англійська використовується як мова спілкування. IELTS був розроблений провідними світовими експертами з оцінювання рівня володіння мови та дозволяє оцінити повний спектр навичок англійської мови, необхідних для успіху її використання кандидатом у подальшому.

IELTS Academic чи IELTS General Training?

Існує два типи тесту IELTS – IELTS Academic або IELTS General Training. Вибір іспиту повинен базуватися на тому, що кандидат має за кінцеву мету. IELTS Academic – вимірює, чи рівень володіння англійською мовою кандидата підходить для академічного середовища, відображає аспекти академічної мови та оцінює готовність розпочати навчання. IELTS General Training – вимірює знання англійської мови в практичному, повсякденному контексті. Завдання та тести відображають як робочі ситуації, так і соціальні. У разі, якщо кандидат складає тест IELTS для оформлення заявки на отримання візи для роботи, проживання чи навчання у Великобританії, можливо, що знадобиться скласти IELTS для отримання віз та імміграції (UKVI) у Великобританію або загального навчання – тесту IELTS for Life Skills.

Структура та тривалість IELTS

Кандидатів перевіряють за чотирма секціями – слухання (30 хвилин, 40 запитань), читання (60 хвилин, 40 запитань), письмова (60 хвилин, два завдання)та усна частина (у разі, якщо внаслідок інвалідності якась з частин не може бути складена необхідно звернути уваги на спеціальні вимоги). Кожний з кандидатів, незалежно від типу іспиту, складає однакове за рівнем слухання та усну частину. Читання та письмова частина відрізняються залежно від обраного типу – Academic або General. Тести таких секцій як слухання, читання та письмова частина повинні бути складені в один день. Порядок складання секцій може бути змінений. Перерви між трьома секціями немає. Усна частина може бути складена кандидатом за сім днів то другої частина, або після здійснення тестування за вищевказаними трьома секціями.

Вартість іспиту

Тип тесту

Вартість (грн)

Зареєструватись

IELTS Academic and General Training – тест на папері

4125

Зареєструватися  

IELTS Academic and General Training – комп’ютеризований тест

4750

Зареєструватися 

IELTS for UK Visas and Immigration (UKVI) (Academic and General Training)

6500

Зареєструватися  

IELTS Life Skills (A1 and B1)

4550

Зареєструватися 

Як оцінюється IELTS? Результати

При оцінці результатів іспиту IELTS використовується дев’ятибалова шкала, щоб чітко визначити рівень рівня кваліфікації, від некористувача (бальна оцінка 1) до експерта (бальна оцінка 9). Результати доступні через 13 днів після тесту. У тестових центрах заборонено повідомляти чи видавати результати по телефону або за допомогою сканування або електронної пошти. Попередній перегляд результатів доступний в Інтернеті на особистому профілі через 13 днів після тесту. Результати залишатимуться в Інтернеті протягом 28 днів. Зауважимо, що попередній перегляд результатів в Інтернеті не повинен використовуватися як офіційне підтвердження роботи кандидата.

Реєстрація на IELTS

Замовити послугу

Реєстрація на іспит

Чи регульована моя професія в іншій країні?

Заповніть форму, зазначивши Вашу професію англійською мовою.
Після введення даних оберіть «Відправити»