loader image

SAT

SAT (Scholastic Aptitude Test) — тест, який доволі часто слугує головною вимогою для вступу до коледжів та університетів США. Основна мета SAT – протестувати знання та оцінити вміння застосовувати ці знання з таких предметів, як Читання, Письмо і Математика.

Окрім стандартної версії (SAT General), існує також розширення SAT Subject Tests – «предметні тести», в яких запитання ставляться тільки з обраної галузі знань – наприклад, фізика, хімія, література, історія і т.д. Ця група тестів створена та складаються для того, щоб абітурієнт показав, що він сильний в якійсь конкретній галузі, що в подальшому може вплинути позитивно на рішення коледжу про зарахування.

Структура тесту наступна: перша частина – читання, яка складається з 5 текстів і 12 питань до кожного тесту, друга частина – граматика або письмо – включає 44 питання та третя частина – математика, яка у свою чергу також складається з двох частин та есе, якщо ваш учбовий заклад його вимагає.

SAT триває 3 години 45 хвилин, і цей час включає три невеликих перерви під час тесту.

Вартість тесту з есе – 107, 50 доларів, без есе – 90,50 доларів.

Результати

Загалом за тест можна отримати від 400 до 1600 балів, не рахуючи есе. Оцінюватися будуть два розділи: читання + письмо (за шкалою від 200 до 800 балів) і математична секція (за шкалою від 200 до 800 балів). Таким чином, максимальний бал, який студент зможе отримати на тесті – 1600 балів. Також за виконання кожної секції передбачена система «підбалів», а факультативний твір оцінюється окремо.

Результати дійсні протягом 5 років.

Ви зможете дізнатися результати тесту приблизно через 2-3 тижні після його складання. Для того, щоб крім електронного результату отримати його паперові копії, потрібно замовляти їх доставку при реєстрації. За додаткову плату можна дізнатися результат іспиту по телефону. Про те, коли саме результати будуть доступні, можна дізнатися самостійно на сайті CollegeBoard у розділі Scores.

В Україні SAT проводиться в березні, травні, жовтні та грудні. SAT Subject Tests проводиться 5 разів на рік: в травні, червні, жовтні, листопаді та грудні

Процес отримання повноцінної кваліфікації і достатньої підготовленості до діяльності в сфері юриспруденції вимагає покрокової підготовки та поступової здачі трьох рівнів іспиту, які йдуть пліч о пліч з вашим рівнем загальної англійської, так як даний курс передбачає розгляд граматичних структур одночасно з поповненням словникового запасу і іншими аспектами юридичної англійської. 

Реєстрація на SAT

Реєстрація на іспит можлива тільки за умови наявності паспорта. 

Оплата за реєстрацію на іспит проводиться на місці, в самому тестовому центрі.

Замовити послугу

Реєстрація на іспит

Чи регульована моя професія в іншій країні?

Заповніть форму, зазначивши Вашу професію англійською мовою.
Після введення даних оберіть «Відправити»