loader image

TOLES

TOLES (Test of Legal English Skills) за програмою складається зі структурованого курсу навчальних матеріалів з англійської мови, що підтверджуються складням іспитів за трьома рівнями. Рівень іспитів – це прогресивні кроки досягнення певного рівня юридичної англійської мови, необхідного роботодавцям, міжнародним комерційним юридичним фірмам, приватним юридичним компаніям та перекладачам. Навчальні матеріали та іспити TOLES розроблені за керівництвом досвідчених юристів. Основні вимоги роботодавців – це відмінні навички складання та ведення переговорів.

Структура та тривалість TOLES
Іспити TOLES розроблені для юристів та студентів юридичних наук, які шукають роботу в галузі права, у міжнародних юридичних фірмах вищого рівня, юридичних відділах міжнародних корпорацій та місцевого самоврядування. TOLES пропонується до складання на трьох різних рівнях:
  • TOLES Foundation – перший рівень у серії TOLES, для початківців / студентів початкового рівня юридичної англійської мови. Цей іспит перевіряє навички читання та письма. Іспит займає 90 хвилин.
  • TOLES Higher – другий рівень у серії TOLES, призначений для студентів середнього рівня юридичної англійської мови. Цей іспит перевіряє навички читання, письма та аудіювання. Іспит займає 120 хвилин.
  • TOLES Advanced – третій рівень у серії TOLES для студентів вищого рівня юридичної англійської мови. Цей іспит перевіряє навички читання та письма. Іспит займає 120 хвилин.

TOLES перевіряє наступні навички:
  • знання та використання словнікового запасу, актуального на світовому ринку та у юридичній практиці
  • складання офіційних листів та спілкування електронною поштою
  • потенційного проходження курсу юридичного навчання, що викладатиметься англійською мовою
  • читання та написання юридичної документації
  • ведення переговорів
  • граматичної точності.

Вартість іспиту та додаткові послуги
Вартість залежить від рівня іспиту. Для отримання деталізованої інформації необхідно звернутся до менеджерів ВВРЮ.

Як оцінюється TOLES?
 Результати
Найвищий бал за перший та другий рівень – 100 балів, третій рівень – 500 балів. Отримані результати не можна порівняти із інщими різновидами іспитів, що доволяють оцінити рівень володіння англійською мовою. Отриманий сертифікат є дійсним протягом необмеженого терміну.

Реєстрація на TOLES

Реєстрація на іспит можлива тільки за умови наявності паспорта. 

Оплата за реєстрацію на іспит проводиться на місці, в самому тестовому центрі.

Замовити послугу

Реєстрація на іспит

Чи регульована моя професія в іншій країні?

Заповніть форму, зазначивши Вашу професію англійською мовою.
Після введення даних оберіть «Відправити»