loader image

LNAT

The Law National Aptitude Test (LNAT) – тест, що сприяє оцінці потенціалу кандидатів та дозволяє навчальним закладам визначити можливість проходження ними програм. Отже, LNAT був розроблений, щоб допомогти адміністрації університетів дізнатися більше про окремих кандидатів та їхню здатність щодо вивчення права та юридичних наук. Для цього, оцінюється комплекс їх інтелектуальних здібностей, а не знань з певних предметів, вимірювання їхніх здібностей у критичному міркуванні, розумінні та володінні письмовою англійською мовою. 

Студенти складають LNAT для того, щоб розпочати програму бакалаврата або зацікавлені подати заявку до списку обраних університетів, що входять до складу  консорціуму LNAT.

LNAT адмініструється LNAT Consortium Ltd, у партнерстві з Pearson VUE та Edexcel. 

Для чого розроблений LNAT?
Право та юридичні науки вимагають відмінних навичок критичного міркування, які неможливо легко оцінити стандартним іспитом чи науковою роботою, таким чином, LNAT використовується у комплексі із стандартними методами відбору кандидатів для отримання характеристик повноцінного профіля їхніх здібностей.
 
Формат тестування
LNAT є тестом, що за структурою складається з двох частин та триває 2 години і 15 хвилин.
Перша частина складається з 42 запитань з множинним вибором та тривалістю 95 хвилин. Кандидатам буде запропоновано прочитати тексти та відповісти на питання щодо їх розуміння.Оцінювання здійснюється комп’ютером та максимально можливий результат складає 42 бали, що і є підсумковим результатом LNAT. У другій частині тесту кандидату запропонують написати есе за певним тематичним напрямом, за тривалістю – 40 хвилин. Письмова частина не зараховується до підсумкового результату тестування, але є можливістю показати переконливість аргументації та висновків (есе не оцінюються, але надсилаються до, обраних кандидатом, навчальних закладів).
 
Додаткові факти про LNAT
– дозволяє перевірити комплекс навичок міркування;
– уможливлює перевірку здатності кандидата розуміти та інтерпретувати інформацію;
– сприяє перевірці здібностей індуктивного та дедуктивного міркування
– перевіряє вміння кандидатів до аналізу інформацію та узагальнення висновків.
 
Вартість складання іспиту
Вартість складання іспиту залежить від місця розташування центру тестування та на 2020-2021 роки становить: 50 фунтів – у центрах Великобританії / ЄС, 70 фунтів – у центрах за межами ЄС. Плата за тест відбувається в режимі онлайн, під час бронювання тесту кредитною карткою (Visa, MasterCard, Amex, JCB) або дебетовими картками (лише у разі відсутності необхідності надання їх PIN-коду).
 
Результати

Починаючи з 21 жовтня, бали LNAT (за тести, проведені в період з 1 вересня по 20 жовтня) передаються в університети для завантаження. Після цієї дати, протягом 24 годин після закінчення LNAT, бал та есе будуть доступними для завантаження обраними кандидатами університетами. Адміністрація навчальних закладів має доступ до результатів раніше, ніж кандидати. 

Кожний університет прийматиме бали кандидата як одну із частин вступного процесу. Оцінка LNAT та есе будуть використані кожним університетом так, щоякнайкраще підходить для їхньої власної системи прийому.

Результати LNAT надсилаються кандидатам двічі на рік та їх не можна зараховувати з одного навчального року на наступний (отже, результати іспиту є дійсними впродовж року).

Реєстрація на LNAT

Системою тестування LNAT Керує Pearson VUE. Перед тім, як зареєструватися на LNAT, необхідно пройти процедуру реєстрації в два кроки, використовуючи систему онлайн-реєстрації Pearson VUE:

Замовити послугу

Реєстрація на іспит

Чи регульована моя професія в іншій країні?

Заповніть форму, зазначивши Вашу професію англійською мовою.
Після введення даних оберіть «Відправити»